SEO

Aramalarda ön sayfaya çıkın

Rekabetin bol olduğu arama motoru optimizasyon (SEO) işlemlerinde paranızın boşa gitmemesi için bize ulaşın. Hedeflediğiniz kelimelerde daha ön sıralarda yer alarak daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

6 Aylık süreç içerisinde uygulanacak teknik uygulamalı destek ile siteniz herzaman gözönünde olacak. Sizde paranızın karşılığını aldığınızı göreceksiniz.

Organik Seo

Organik SEO teriminin ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Tek kelimeyle, ücretli bir reklam kullanmadan Google’daki Sayfa Başı listelerinin baş döndürücü boyutlarına ulaşmak demek! Birçok araştırma, aramalarda birçok web sitesinin ilk sayfaya alınmadığını göstermektedir.

Size yardım edebileceğimiz yer burası ...

Masal Ajans sitenizi en üst sıralara çıkarmak için size akıllıca bir strateji vermek için sizinle birlikte çalışacak olan İstanbul'da SEO alanında yetenekli bir kadroya sahibiz.

Hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizin ne kadar ileri gittiğini gösteren ayrıntılı bir aylık rapor gönderir. Gelişim çok ölçülebilir ve uzmanlarla çalışırken Web Trafik'inizdeki kademeli artışı göreceksiniz!

Kendi web sitemiz, alanımız ile ilgili birçok kelimede Google'da ön sayfada yer almaktadır.

Google'da 1, 2 ve 3'ün baş döndürücü doruk noktasına ulaşmaya hazır mısın?

Web sitenizi en üst noktalara taşımak için, web sitenizi kritik olarak denetleyip sitenizin analizini çıkaracağız.

Açık ve Kapalı Optimizasyon

Sayfa İçi Optimizasyon, web sitenizdeki içerik, resimler, meta başlıklar, meta açıklamaları vb. Yapılan çalışmaları ifade eder. Sayfa İçi Optimizasyon, web sitenizdeki bloglar, sosyal medya yayınları, videolar gibi uzağa yapılan çalışmaları ifade eder. Bunların her ikisinin de amacı, anahtar kelimelerinizi web siteniz gibi arama motorlarının algoritması ve dolayısıyla sizi daha yükseğe itecek şekilde hedeflemektir. Masal Ajans ekibi, web sitenizin sıralama sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak için hem açık hem de kapalı sayfa etkinliklerinde çok çalışacaktır.

Sonuçlara Odaklanın

Yeni bir SEO projesine başlamak için bir sonraki adımları atarken, başarılı bir kampanyanın çalışması için neyin gerekli olduğunu bildiğinizden emin olun. Masal Ajans, büyük ve küçük müşterilerle çalışır ve yalnızca trafiği arttırmakla kalmaz aynı zamanda bu trafiği sizin için yeni müşterilere dönüştürür.

Teklif al

.