WEB SİTE TASARIMI

Tüm cihazlar ile uyumlu tasarım

Kurumsal web site tasarımlarımız tüm cihazlarda uyumlu hazırlanır. Siteleriniz yapılmaya başladığı andan itibaren arama motorlarına uyumlu olur. Bu sayede normal aramalarda siteniz daha çok kişiye gösterilir.

WEB TASARIM

Kullanıcılarınızı web sitenizde en iyi deneyimi yaşayarak bir yolculuğa çıkarın.

Kullanıcıları harika görseller ile çoğaltın ve tam olarak istediklerini bulmalarını kolaylaştırarak sitenizde daha çok vakit geçirmelerini sağlayın. Bir web sitesinin görünümü ve kullanıcı dostu olması başarıya ulaşmak için esastır. Tasarımın bu iki yönünün dengelenmesinin en büyük kullanıcı deneyimi ile sonuçlanacağına kesinlikle inanıyoruz.

Ziyaretçilerinizi müşteri adaylarına dönüştürmek, satış yapmak veya trafik çekmek ve web siteniz hedeflerinize ulaşmak için tasarlanacaktır.

DUYARLI WEB TASARIM

Artık vazgeçilmezler arasında olan duyarlı web sitesine sahip olmak istiyorsanız, kullanıcıların mobil, tablet ve masaüstünde tam deneyime sahip olmalarını sağlamanız gerekir.

Cep telefonları kullanılan en popüler cihazlardır ve normal bilgisayarlar sonra devreye girer; bu nedenle, mevcut çeşitli ekran boyutları ve tarayıcılar için kullanışlı ve ölçeklenebilir bir site isteyeceksiniz. Kullanıcılarınz 1 numaralı önceliği olan duyarlı web siteleridir. Bu nedenle, hangi cihazı kullanırlarsa olsunlar tutarlı bir deneyime sahip olduklarından emin olmanız çok önemlidir.

Masal Ajans olarak yaptığımız tüm sitelerde bunu bilerek çalışıyoruz. Kullanıcıları göz önünde bulundurarak siteler tasarlıyoruz. Mobil uyumlu siteler mutlaka sahip olunması gerektiği için, sitenizin bir mobil cihazda en baştan nasıl görüneceğini planlıyoruz. Tasarımcılarımız ihtiyaçlarınızı bilir, web sitenizi kurar ve çalıştığından emin olmak için test eder. Yüzlerce web sitesi tasarladık ve işletmenizin mükemmel görünmesini sağlayan yüksek kaliteli, profesyonel bir site kurarız.

Duyarlı web tasarımı nedir?

Duyarlı tasarım, web sitenizin kullanılan cihazın ekran boyutuna yanıt verebilmesi ve adapte olabilmesi için mutlak pikseller veya noktalar yerine duyarlı stil öğeleri kullanır.

Duyarlı bir web sitesi oluşturmak biraz zaman alsa da, uzun vadede tasarruf etmenizi sağlar, çünkü gelecekteki geliştirme ve dijital pazarlama maliyetlerini düşük tutarak, arama motoru optimizasyonunda güncelleme, geliştirme ve optimize etmede kolaylık sağlar.

UX TASARIM

UX Web Tasarımı; Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UXD veya UX), siteniz veya uygulamanızla etkileşime girdiğinde son kullanıcının deneyimini geliştirmek için bir web sitesinin veya mobil uygulamanın kullanılabilirliğini ve erişilebilirliğini test eder ve geliştirir.

Basit bir ifadeyle, “beni düşündürme”, açık ve iyi yapılandırılmış gezinme, kolay arama kutuları, görünür logo, açık iletişim bilgileri, anlaşılır sayfa adları ve bağlantıları oluşturmaya yardımcı olur.

İnsanların% 88'inin kötü bir deneyimden sonra web sitenize dönme olasılığı daha düşüktür.

İnsanların% 48'i bir web sitesinin tasarımını bir işletmenin güvenilirliğine karar vermede bir numaralı faktör olarak bilinir.

UX Tasarım Neden Önemli?

UX Tasarım, kullanıcı deneyimini desteklemek ve geliştirmek için tasarıma odaklanır, birkaç şey tasarımdan daha önemlidir, ancak güzelliğe karar verirken ne kadar ortak bir zemin kullandığımız şaşırtıcıdır, ancak ticari olarak iyi performans gösteren sitelerin birlikte çalışması kolay olmalı.

Uçtan uca UX, işletme yönlendirmeleri, destek maliyetleri düşürür ve aynı zamanda kullanıcı ölçümleri nedeniyle müşterilerin elde tutulması ve çevrimiçi görünürlüğünü artırır.

Teklif al

.