Web Yazılım

Crm, Api, eticaret uygulama geliştirmeleri

CMS (içerik yönetim sistemi), Online Yurt Otomasyonu yazılımı, B2C – B2B sistemleri, Portal yazılımı, API Geliştirme

Masal Ajans'ın uzman ve deneyimli yazılım ekibi ister, online olarak işlemler yapabileceğiniz windows veya linux platformlarında sorunsuzca çalışan çözümler üretiriz.

Uzman ve deneyimli yazılım ekibi firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret, otomasyon sistemleri, müşteri ilişkileri, stok entegrasyon sistemleri gibi firmanıza faydalı projeler için destek isteye bilirsiniz.

1- Sistem yazılımları (System Software ); Bilgisayara fonksiyon katan, yazılım personellerinin üzerinde rahatlıkla geliştirmesini ve uygulamaların çalıştırılması için tasarlanmış yazılımlardır. Sistem yazılımlarının içinde aygıt sürücüleri, işletim sistemleri, sunucular, hizmet programları ve pencere sistemleri bulunmaktadır. Örnek; Microsoft Windows, Unix, Mac OS X, vb.

2- Uygulama yazılımları (Application Software); Uygulama yazılımları bütün sistem programları içinde en temel yazılım işletim sistemidir. Kullanıcıları daha üretken hale getirmek ve kişisel işlerinde yardımcı olmak için tasarlanmış yazılımlardır. Örnek; Windows, Linux, IOS, Android, vb.

3- Hizmet veya özel yazılımları (Service or Boutique Software); Bilgisayarın sistem yazılımları üzerindeki uygulama yazılımları ile geliştirilen insanların veya şirketlerin işlerini, hayatını kolaylaştırmak için kullanılan yazılımlardır. Bu yazılımlar sektörel olabileceği gibi genel veya butik olabilmektedirler. Piyasada yazılımlar paket halinde satılabildiği gibi, özel azılım olarak tasarlanıp geliştirilerek firmaya yada kişiye özel satılabilmektedir. Örn: Nar Bilişim Web Tabanlı Yazılım Sistemleri, Easy software, ideasoft e-ticaret paketleri, vb.

Teklif al

.